Aktuality

INNOVATION TROPHY PRO USSPA

Zpět na seznam

Úspěch na výstavě Piscine Global v Lyonu. Patentovaný automatický termoryt ACS® pro swim spa vyhrál Pool Innovation Trophy v Piscine Global 2018. USSPA se vrátila zpět do Lyonu s cenami ověnčenými produkty a technologiemi. V přední hale výstaviště stála černá expozice od českého designérského studia Vrtiška • Žák, které přišlo s výjimečnou kinetickou instalací navozující pocit vlnící se hladiny.

Rodinná firma USSPA je hrdý český výrobce spa a termálních bazenů už od roku 1995. Společnost je známa pro svou vysokou kvalitu, vynikající design a jedinečná technologická řešení, která pochazí z vlastního designerského a vývojového oddělení. USSPA je lídrem na českém trhu již několik let. Prémiové vířivky a termální bazény swim spa, stejně jako komerční vířivky se prodávájí do více ne 20 zemí. Naleznete je od Španělska až po Zanzibar. Nyní USSPA usiluje o rozšíření svých exportních aktivit a hledá nové partnery/ dealery po celém světě.

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog