Pro klienty

Vítejtev klubu...

Investice do kvalitní spa nebo bazénu USSPA vám přináší nejen špičkový produkt. Vstupujete do společnosti úspěšných. Je nám milým potěšením přivítat každého majitele našeho produktu do USSPA clubu. Pro členy a jejich rodiny pořádáme akce a příjemná setkání. Stejně tak pro ně jednou ročně připravujeme lifestylový časopis Bublinky, který přináší nejen zajímavé informace ze zákulisí USSPA. Také životní styl a dobré rady jsou v Bublinkách jako doma.

Koupí našeho produktu, spa nebo swim spa, získáváte víc. Instalací vířivky naše práce nekončí. Přesvědčte se o tom sami.

Přijměte pozvání

na každoroční pravidelné akce. USSPA SRANDA CUP je příjemnou příležitostí nejen ke sportu, ale také k setkávání, zábavě a vyzkoušení novinek.

Napište nám na email: marketing@usspa.cz a pozvánky na naše akce budete dostávat mezi prvními.

Těšíme se na setkání s vámi.

Detaily akcí

golfový a tenisový turnaj pro zakázníky USSPA

Prostor našich klientů

Vítáme vás. Pro vstup do klientské zóny se, prosím, přihlaste. V případě potíží s přihlášením nás kontaktujte mailem: usspa@usspa.cz nebo telefonem +420 465 543 114.

Nakupujte jednoduše online. Všechny doplňky pro ještě lepší atmosféru najdete na našem zákaznickém portálu. Stejně tak chemii nezbytnou pro udržování vaší spa nebo bazénu. Čekají vás tu také veškeré návody ke stažení.

Jen když jste spokojení, má naše práce smysl.

vstup do klientské zóny

eshop_klientská zóna

USSPApremium services

Investice do spa či swim spa je důležitým rozhodnutím. Mnohdy celoživotním. Proto si jej ceníme a poskytujeme mnohem více, než běžnou záruku a servis. Tam, kde jiní končí s myšlenkou, že poskytují maximum, my začínáme. S produkty USSPA si pořizujete nadstandardní péči.

USSPA služby

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog