Český výrobce

Kvalitní produkty

Jsme předním a prvním českým výrobcem akrylátových masážních bazénů. Současně patříme k úspěšným a významným výrobcům v Evropě. Již řadu let si udržujeme vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů, a to především díky vysoké kvalitě produkce, inovativnímu designu a profesionální zdatnosti. Úspěšně také rozvíjíme exportní aktivity a vlastní vývojovou a designérskou dílnu.

Jsme výjimečný TÝM!

Zázemí a atmosféra uvnitř firmy se vždycky projeví i při pohledu zvenčí. Přijďte navštívit naše showroomy a uvidíte, že my v USSPA dáváme do naší práce srdce i osobní nasazení. Za našimi produkty si stojíme. Důvěrně je známe od návrhu po instalaci. Každý bazén a každá vířivka projdou našima rukama. Za každou z nich vidíme jméno zákazníka, pro kterého je určena.

Hledáte inspiraci? V našich showroomech se vám budeme nezávazně věnovat. Umíme vám poradit a najít nejvhodnější řešení. Poznáte nás osobně a okamžitě uvidíte, v čem jsme výjimeční.

Showroomy

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Tvoříme srdcem

Jsme rodinná a výhradně česká společnost. Působíme na trhu už od roku 1995. Hodnoty a vize jsme si předali z otce na dceru a pokračujeme v původní myšlence: přinášet vám kvalitní produkty s nadstandardním servisem. Každý náš klient se stává naším rovnocenným parterem. Stavíme na důvěře mezi námi a našimi klienty. Prodejem spa nebo bazénu náš vztah rozhodně neskončí.

Historie USSPA

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog