USSPA | swim

Bazény s protiproudem

Skvělý termální bazén pro celoroční používání. Žádné zazimování. Nízké provozní náklady a teplota vody v bazénu taková, jakou budete chtít. V zimě zahřeje, v létě ochladí. Protiproud pro skvělou kondici i relaxaci a madla pro akvatická cvičení. Bazénové schody osázené tryskami pro základní hydroterapii. Doplníte-li celoroční bazén swim spa o unikátní Combi Spa, získáte dokonalé domácí wellness centrum.
Nechte se inspirovat v naší GALERII.

Swim Spa XL

Nadčasový design, čisté linie a dokonalá elegance celoročního termálního bazénu. Ozdoba exteriéru i interiéru s dostatečným prostorem. Plavání bez ohledu na prostor a počasí. Uvolnění v domácím bazénu a skvělá kondice. Silný protiproud, dálkové ovládání a osvětlení udělají z tohoto bazénu místo, kterým se budete právem chlubit.

více informací

Swim Spa

Swim Spa M

Ideální spojení vířivky a celoročního bazénu v moderním designu. Prostor pro plavání i k relaxaci. Krásně prohřátá voda k celoročnímu koupání venku. Objevte atmosféru koupání v mrazivém dni. Termální domácí bazén si okamžitě oblíbíte.

více informací

Swim Spa

Combi SpaiN

Vířivka, která doplní vaši swim spa. Totožný design, skvělá výbava masážních trysek, doslova nádherný interiér. Uvolněte se po sportovním výkonu a dopřejte si relaxaci jediný krůček od vašeho domácího bazénu. Naše swim spa a Combi SpaiN patří k sobě. Společně jsou dokonalé!

více informací

Swim Spa

swim spa a Combi SpaiN

Neslevujte ze svých nároků, když nemusíte. Přejete si sportovat i relaxovat? Dopřejte si úžasné plavání v termálním bazénu a následnou relaxaci ve spa. Váš organismus bude hýčkaný a spokojený.

více informací

Swim Spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog