Showroomy

Dolní Dobrouč

Showroom se nachází v sídle společnosti, tedy přímo v továrně, kde se luxusní masážní bazény nejen vyrábí, ale také vymýšlí, vyvíjí a tvoří. Zajímavé prvky interiéru budovy z počátku minulého století dodávají celému showroomu neopakovatelnou atmosféru. Prohlédnout si zde můžete i světově unikátní Solitaire spa v originálním opláštění Plato z exkluzivního černého tartanu v kombinaci s velkoformátovými betonovými deskami s optickými vlákny.

Detail showroomu

Showroom

Praha

Tento showroom nadchne už samotnou architekturou a také designovou expozicí plnou inspirace pro vaši soukromou oázu relaxace. Velkou výhodou je dostupnost showroomu. Upravená zahrada podporuje klid, který zde vládne. Jen pár minut od rušného centra Prahy můžete vplout do světa pohody.

Detail showroomu

Showroom

Brno

Podmaní si vás jedinečnou atmosférou světa požitků a praktického luxusu. Nabízí moderní interiér v nadčasovém designu s otevřeným vnitřním atriem, kde si můžete vyzkoušet novou generaci vířivek. Svůj vlastní prostor zde dostala také Solitaire spa, tentokrát v opláštění Plato z přírodního dřeva a masivního opracovaného pískovce.

Detail showroomu

Showroom

Ostrava

Nejnovější z showroomů má výjimečné kouzlo. Autory minimalistického interiéru jsou designéři Roman Vrtiška a Vladimír Žák z renomovaného studia nesoucího jejich jména. Už samotná návštěva showroomu je příjemným zážitkem. Naleznete ho na dobře dostupném místě nedaleko shopping parku Avion. Spa si zde můžete prohlédnout i vyzkoušet.

Detail showroomu

Showroom

Kontakty

Kontaktujte nás. Kompletní kontaktní informace a fakturační údaje firmy.

více informací

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog