USSPA | profi

Komerční Provozy

Profi vířivky pro komerční provozy. Zaručíme vám profesionální spa pro veřejný provoz. Pomůžeme se zajištěním potřebných hygienických schválení. Řada USSPA I profi respektuje všechny platé normy a předpisy. Důležitost výměny vody a zachování maximální hygieny je ve veřejných provozech absolutně prioritní. Technologie je vždy sestavována na míru s ohledem na specifika daného provozu. Dodávka obsahuje veškerou potřebnou dokumentaci. Na trhu komerčních spa a profi hotelových vířivek jsme profesionálním dodavatelem, který vám zajistí po všech stránkách odpovídající produkt.

Dodáváme klasické řešení s přepadovými žlábky i unikátní modely s integrovanými žlábky. Členové vašeho klubu, hosté vašeho hotelu, hráči vašeho teamu ocení, jak se o ně staráte.
Nechte se inspirovat v naší GALERII.

Arena

Nadstandardní prostor a kapacita řadí vířivku Arenu k oblíbeným komerčním spa pro velké provozy a zařízení s vysokou návštěvností. Upřednostňují ji lázně, sportovní kluby, velká fitness a wellness centra. Promyšlenou a variabilní masáž si uvnitř vířivky může dopřát až 12 osob najednou. Samozřejmostí je snadná údržba a efektivní provoz.

více informací

ComfortClub Spa

Divan

Nová vířivka Divan doplňuje sortiment spa určených pro veřejné provozy, splňujících specifické technické nároky těchto instalací a souvisejících norem. Tuto profi vířivku je možné instalovat i v exteriéru, a to s opláštěním či bez. Vybírat můžete ze dvou verzí uspořádání trysek pro hydroterapii. Divan můžete mít s klasickým přepadovým žlábkem s mřížkami nebo v designové verzi s krytým žlábkem s funkčním opláštěním Kompakt.

více informací

ComfortClub Spa

Dino

Oproti podobnému modelu komerční vířivky Polo má novinka Dino větší hloubku, což značně přispívá k navýšení kapacity na 6–7 osob. Moderní a ergonomicky řešený design doplňuje elegantní madlo pro bezpečnější vstup a výstup z lázně. O funkční masáž se v této vířivce postarají vodní a vzduchové trysky rozmístěné po obvodu vířivky.

více informací

ComfortClub Spa

Master

Šest pohodlných křesel a jedinečné hydroterapeutické možnosti uvnitř této komerční spa. Bezkonkurenčně komplexní masáž těla ve spa pomocí důmyslných sestav vodních a vzduchových trysek. Tři dvojice různých křesel, které se liší tvarem a výbavou. Vodní a vzduchové trysky zaměřené na důležité partie těla. Profi hotelová vířivka Master udělá z vašeho zařízení místo, kam se budou zákazníci vracet.

více informací

ComfortClub Spa

Rondo

Důmyslný interiér pro hydroterapii v této vířivce. Soulad prostoru a trysek vede k přesnému cílení hydroterapie na problematické části těla – bederní partie zad a masáž chodidel. Kaskádovitě uspořádané trysky zajišťují optimální promasírování těla. Ideální profi vířivka pro provozy, kde je kromě relaxace potřeba i terapie a péče.

více informací

ComfortClub Spa

Polo

Skutečná klasika mezi spa tak, jak ji znáte. Oblíbený kruhový tvar a precizně propracovaný design komerčních vířivek. Pohodlný vstup do spa po schůdcích a nezbytná protiskluzová úprava ve spa pro bezpečí vašich klientů. Prostor pro 4 až 5 osob najednou. Vodní a vzduchové trysky pro optimální promasírování a uvolnění. Polo zatraktivní váš provoz a přivede nové zákazníky.

více informací

ComfortClub Spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog