Výjimečnost USSPA

Rozdíl, na který jsme hrdí

Za našimi produkty je vidět srdce a kus poctivé práce. Tvoříme lepší svět. V dnešní hektické a náročné době pomáhají naše spa a bazény harmonizovat život a kompenzovat náročný životní styl. Nejsme velkovýrobnou, nevyrábíme naše vířivky jako na běžícím pásu. Jdeme cestou individuálního přístupu a zakázkové výroby. Naši zákazníci jsou osobnosti a pro ně tvoříme spa, které vyhovují vysokým požadavkům a nárokům na technologii, design i komfort. Každý náš produkt je promyšlený a reflektuje na zkušenosti, kterých máme mnoho. Rozdíl poznáte na první pohled.

Design

Tvary, barvy, technologie, umístění trysek, ergonomie, počet a pozice křesílek ve vaší spa... To jsou jen zlomky rovnice, na jejímž konci musí být spokojenost, uvolnění, relaxace a uzdravení. Design našich vířivek a bazénů nevzniká nahodile. Každý prvek má své opodstatnění a svůj význam. Víme, jak dosáhnout dokonalosti. Zkušený tým a mnoho let praxe jsou silným argumentem.

Už při první návštěvě některého z našich showroomů pochopíte….

Více o designu

promyšlený design vířivek USSPA

Vývoj

Cesta kupředu, která nekončí. Priority našich klientů se mění a nároky rostou. Je to přirozená reakce na dobu, životní styl, na možnosti a příležitosti, které život přináší. Chceme víc, a to je správné. Vysoké požadavky na zdraví a relaxaci jsou opodstatněné. Proto vyvíjíme nové a nové prvky našich bazénů a spa, vylepšujeme technologie a inovujeme. Plníme vaše přání.

USSPA vývoj

Vývoj

Měníme slova ve skutky

Za dlouho dobu existence naší společnosti jsme instalovali mnoho spa a swim spa. Co interiér nebo exteriér, to unikátní oáza relaxace. Nechte se inspirovat vybranými instalacemi z České republiky a celé Evropy.

USSPA galerie

Fotky instalaci spa a swim spa

USSPApremium services

Investice do spa či swim spa je důležitým rozhodnutím. Mnohdy celoživotním. Proto si jej ceníme a poskytujeme mnohem více, než běžnou záruku a servis. Tam, kde jiní končí s myšlenkou, že poskytují maximum, my začínáme. S produkty USSPA si pořizujete nadstandardní péči.

USSPA služby

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Český výrobce

Jsme českou rodinnou firmou bez zahraniční účasti a jsme na to náležitě pyšní. Naše produkty dělají dobré jméno u nás i ve světě. Uvědomujeme si tento závazek a proto poskytujeme pouze prvotřídní spa a špičkový servis.

Více...

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Krása, která funguje

Organismus našich spa ukrývá špičkovou technologii. To řadí naše vířivky a bazény mezi exkluzivní produkty. Každá řada, od základních a dostupných vířivek až po ty vysoce luxusní, má pevný základ v podobě technologie, za kterou ručíme. Každá tryska a každý prvek má své místo a svůj úkol. Výsledkem je hodnotná a kvalitní masáž celého těla. Známe kouzlo relaxace.

Technologie USSPA

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Úspěch nám sluší

Odborníci pravidelně oceňují naše produkty. Úspěchů si vážíme a dělají nám radost. Ocenění považujeme za potvrzení, že svoji práci děláme dobře. Nejdůležitější je však pro nás vždy spokojený zákazník.

USSPA ocenění

Ocenění našich produtků

Dáváme druhou šanci

Působíme v místě, které je nám domovem, hluboce tak vnímáme naši zodpovědnost vůči svému okolí, společnosti a životnímu prostředí. I proto se zrodila myšlenka využít jinak nepotřebné zbytky z výroby našich vířivek, dát jim druhou šanci a účel. Ke spolupráci jsme přizvali mladého designéra Vojtěcha Podlesného a vznikla jedinečná kolekce hraček a předmětů podporujících kreativu, tvořících hostinu pro dítě v nás.

Více infomrací

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog