USSPA | privat

Luxusní masážní vířivky

Když jste nároční a vyžadujete od spa to nejlepší. Sofistikovaný design vířivek z dílny akademického sochaře Petra Slaniny a designéra Filipa Streita (Divan Design), elegance a naprostý respekt k ergonomii oceněný prestižní mezinárodní cenou Red Dot 2016 a světovým oceněním Good Desing. Komplexní hydroterapie a spolehlivé USSPA technologie. Vše má za cíl jediné: vaše pohodlí a relaxaci během pobytu ve spa.
Nechte se inspirovat v naší GALERII.

Pokud od své spa očekáváte ještě více, i to umíme splnit. Podívejte se na www.solitaire-spa.cz.

ColumbaiN

Velkorysý prostor a maximum masážních pozic. Relax a terapie ve vířivce až pro sedm osob. Máte velkou rodinu? Relaxujete společně se svými přáteli? Pak je právě ColumbaiN ideální součástí vašeho životního stylu. Potřebuje prostor. Pokud ho máte, podlehněte jí. Vrátí vám to už v prvním okamžiku.
Tato vířivka ví, jak vás hýčkat.

Universum Spa

OrioniN

Spa s kruhovým půdorysem a ergonomicky tvarovaným interiérem. Světový designový unikát. Namísto běžných jednoduchých lavic má tato spa čtyři pohodlná křesílka a lehátko. Dokonalé využití prostoru. Máte malé děti? OrioniN myslí na pohodlí a relaxaci všech. Hydroterapeutický gejzír Volcano Jet vás uchvátí. Tato vířivka se u vás doma rychle zabydlí.

Universum Spa

VirgoiN

Zcela nový model s výjimečně řešeným interiérem. Partnerské uspořádání lehátek je předurčené k dokonalým chvílím relaxace ve dvou. VirgoiN má přitom dostatek prostoru pro celou rodinu. Kromě dvou lehátek nabízí i oblíbené hluboké křeslo hned ve dvou provedeních a se dvěma různými masážními sestavami, lavici s masáží XComplexiN a ideálně řešené místo pro masáž přední strany stehen, které oceníte nejen po běhání. Odpočívat nebo se zde společně bavit může až pět osob zároveň. VirgoiN je dokonalá rodinná spa.

Universum Spa

TaurusiN

Design spa je ideální pro umístění v rohu místnosti či terasy. Promyšlená ergonomie a dostatečné pohodlí až pro pět osob. Vířivka TaurusiN dělá čest svému jménu. Kvalita, spolehlivost a pocit silného strážce rodinné relaxace a komfortu. Vnitřní dispozice této vířivky vám učaruje. Dvě lehátka a unikátní masáž přední strany stehen vás přesvědčí, že TaurusiN je ta pravá spa.

Universum Spa

PerseaiN

Její rozměry umožňují instalaci téměř v jakémkoliv prostoru. Tato spa ale klame tělem, rozhodně není malá. Skrývá dostatek prostoru pro čtyřčlennou rodinu. Dokonce i pět osob si v této vířivce najde pohodlné místo. Rozmazlujte se hlubokým křeslem Shiatsu a objevte blahodárné účinky trysek ve vířivce PerseaiN.

Universum Spa

DracoiN

Velkorysé místo ve vířivce pro dvě osoby. Účinná odpověď na náročný životní styl a touhu po odpočinku. Shiatsu masáž uvnitř spa uvolní vaše tělo i mysl po náročném dni. Oblíbená lehátka doplňuje jedno místo navíc. DracoiN je tudíž spa a skvělý společník i pro tříčlennou rodinu.

Universum Spa

LyraiN

Získá vaše sympatie. Jste singl? Žijete ve dvou? Užívejte si odpočinek a relaxaci v na pohled malé, ale uvnitř překvapivě prostorné spa. Dvě různá lehátka ve vířivce LyraiN jsou tu pro vás a splní všechna vaše přání. Dopřejte si dokonalé uvolnění ve spa každý den. Sami, ve dvou…
LyraiN získala prestižní mezinárodní ocenění za design Red Dot 2016 a světové ocenění za design Good Design.


Universum Spa Universum Spa logo

Aston

Vířivka středního rozměru s dostatkem místa pro příjemné rodinné chvilky relaxace. Aston nabízí čtyři odlišné pozice se sestavami nerezových trysek pro komplexní masáž, jejíž intenzitu můžete plynule regulovat pomocí centrálního TurboBoost systému. Propracovaný funkční design pamatuje i na detaily, jako jsou tvarovaná madla a protiskluzová úprava dna.

Universum Spa

Noel

Noela vystihují čisté linie a jednoduše účelný interiér. Rozložení vodních a vzduchových masážních trysek spolu s volným interiérem nechává prostor i pro vlastní fantazii při hledání nových masážních pozic. Trysky osazené do spirály zajistí masáž celých zad, stačí se jen posouvat kolem dokola.

Universum Spa

Benjamin

Benjamínek řady USSPA | privat je nejmenším ze všech modelů. Vytváří báječné prostředí pro intimní relaxaci ve dvou. Komfortní polštářky přispějí k celkovému uvolnění. Nezapomeňte skleničku něčeho dobrého, na místa pro odložení skleniček jsme pamatovali.

Universum Spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog