Zvolte:

Pomocník při výběru

Umístění:

Použití:

Velikost:

Tvar:

více

Vířivky a bazény

Luxusní masážní vířivky

Nadčasový design spojuje elegantní linie, komplexní hydroterapii a skvělé pohodlí. Špičková kvalita a efektivní provoz vám zpříjemní každodenní relaxaci. Produkty řady USSPA | privat jsou tím nejlepším, co můžete z vířivek mít. Když toužíte po dokonalosti, maximální technologické výbavě a jste nároční, jsou vířivky USSPA | privat tím, co hledáte.
Teprve s vířivkou USSPA | privat poznáte, v čem je kouzlo hydroterapie.

Nechte se inspirovat v naší GALERII.

Více informací

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Plavecké bazény s protiproudem

Velkorysý prostor, příjemná teplota vody a možnost celoročního plavání venku. Navíc až překvapivě nízká energetická spotřeba a nenáročná údržba. Pozvolný vstup do bazénu a rafinovaně umístěné trysky pro základní hydroterapii. Regulovatelný protiproud, protiskluzová podlaha a madla pro akvatická cvičení dělá z vašeho termálního bazénu skvělé místo pro denní relaxaci. Ideální pro váš životní styl a kondici.

NOVINKA - první zabudované stopky iNtimer, které neopomenou ani sekundu vašeho plavání.

Nechte se inspirovat v naší GALERII.

swim spa ideální pro koupání po celý rok

VÍCE INFORMACÍ

Komerční provozy

Výjimečné komerční vířivky pro nejrůznější veřejné provozy. Skvělá technologie připravená pro vysokou zátěž je řešena individuálně podle typu provozu. Produkty této řady splňují veškeré platné normy na provoz a čistotu vody a jsou v souladu s náročnými hygienickými požadavky. Profi vířivky pro komerční využití jsou technologicky odlišné od spa pro domácí použití. Přinášíme profesionální řešení hotelových spa pro vaše zařízení.

Nechte se inspirovat v naší GALERII.
viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Více informací

Solitaire by USSPA

Spa Budoucnosti

Pro ty, kdo od spa očekává něco víc, touží po originalitě a jedinečnosti, USSPA vyvinula světově unikátní spa Solitaire, která svým designem, technologiemi a možnostmi indivizualizace předběhla dobu. Špičková vířivka, která podtrhne váš styl!

Více informací

Solitaire

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog