Vše o SPA

Co je spa?

Relaxace každý den. Požitek z masáží a vlastního privátního wellness. Možnost zastavit se a dopřát si koupel. Ráno pro správný start do nového dne, večer na uklidnění a relaxaci. To všechno můžete mít. Modely s hydroterapeutickými sestavami navíc pomáhají s rehabilitací či regeneraci po náročných sportovních výkonech.

Technologicky špičková a designově výjimečná spa z naší produkce vám garantují kvalitu, bezpečnost užívání a nízké provozní náklady.

Více o spa

vířivka_spa

Co je Swim Spa?

Neobyčejný bazén. Sluší mu to venku i doma. Je určen k celoročnímu koupání bez ohledu na venkovní počasí. Teplota vody je regulovatelná od příjemně chladivé v létě po luxusně hřejivou v zimě. Silný protiproud a madla pro akvatická cvičení dělají ze swim spa nepostradatelného pomocníka pro vaši skvělou kondici.

Vhodný pro celou rodinu. Pro vstup do bazénu slouží pohodlné schody, které usnadní užívání nejen vašim dětem.

Více o swim spa

swim spa

Hydroterapie

Relaxační a terapeutické účinky našich spa pocítíte již při prvním kontaktu. Stres a napětí se rozpustí, únava a bolest mizí. Náročný a hektický životní styl je nutné kompenzovat a hydroterapie je k tomu osvědčeným a navíc velmi příjemným prostředkem. Přidejte se k těm, kteří objevili vyrovnaný a zdravý životní styl. Hydroterapie je tou správnou cestou.

Více o hydroterapii

Spa hydroterapie

Jak si vybrat správnou spa?

Podle čeho vybrat tu pravou? Jaká velikost je správná? A co barvy, jsou důležité?

Rádi vám pomůžeme s výběrem. Ať už si pořizujete spa do stávajícího obydlí nebo budujete nové, jsme plně k dispozici radou vám nebo vašemu architektovi. Pár obecných a ověřených doporučení ale máme.
Máme pro vás pár obecných tipů jak vybrat tu pravou spa.

doporučení

vířivka ta pravá pro mě

Zvoltesi model

Nemůžete se rozhodnout? My vám to usnadníme. Připravili jsme pro vás další pomůcku pro lepší rozhodování při výběru spa. Vyberte si modely, které vás zaujaly nejvíce a jednoduše porovnejte jejich technické parametry.

Srovnání vířivek

vířivka vyberte si to pravé

to správnémísto

Základní otázka zní - interiér nebo exteriér? Je to jen na vás a možnostech vašeho prostoru. Přirozené prostředí pro spa jsou terasa nebo zahrada, konceptem pak myšlenka celoročního koupání venku. Instalaci uvnitř vašeho obydlí ale nic nebrání.

Ať budete mít vaši vířivku kdekoliv, pomůžeme vám vyřešit všechny kroky před instalací i instalaci samotnou. Poradíme vám, jak zvolit optimální prostor s ohledem na vaše očekávání a zvyklosti ve vaší rodině.

Galerie realizací

vířivka to správně místo pro umístění

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog