Doplňky USSPA | privat

výjimečně odolnýkabinet

Téměř bezúdržbový kabinet z kvalitního dřeva je nejen atraktivním prvkem vaší spa. Má dlouhou životnost a je výjimečný. Je totiž vyroben z přírodního dřeva v úpravě Thermowood. Kromě estetických vlastností má Thermowood zásadní praktické opodstatnění. Tato ekologická úprava dřeva výrazně vylepší odolnost. Je méně nasákavý a vysoce odolný vůči parazitům a povětrnostním vlivům. Typicky je tmavý, působením UV zářením zesvětlá.

kabinety

Výjimečně odolný kabinet pro privátní vířivky

zvedáky termokrytů

Voda ve vaší spa potřebuje ochránit. Před mechanickými nečistotami, před únikem tepla, ale i vlhkosti. Termokryt je součástí standardní výbavy spa a je nepostradatelným pomocníkem. Přijde ke slovu pokaždé, když svoji vířivku nebo bazén právě nepoužíváte. Zásadně přispívá ke snížení energetických nároků na provoz.

Aby se vám s termokrytem manipulovalo snadno a jednoduše, jsou tu pro vás šikovní pomocníci - zvedáky termokrytů. Vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat

Více informací

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa


absolutní styl a pohodlí

Známe vaše tajná přání. Proto přicházíme s doplňky, které umocní požitek z vaší spa. Přejete si barevné podsvícení vody? Dokonalou hudbu nebo vodotrysk? Není nic, co bychom vám nedokázali splnit.

Technické doplňky

Technické doplňky - absolutní styl a pohodlí

Krásné a praktické

Dřevo vířivkám sluší. Dřevěné doplňky jsou nejen praktickou pomůckou v podobě schůdků, které se dají kombinovat do nejrůznějších sestav. Naše doplňky designově vhodně dotvoří prostor okolo spa a vy máte, díky nim, vše na dosah. Například lehátko s podhlavníkem pro krásné lenošení, stoleček, držáky na ručníky a věšák oceníte a jejich vzhled si zamilujete.

Úprava dřeva Thermowood zajistí dlouhodobost a stálost materiálu.

dřevěné doplňky

Dřevěné doplňky k vířivkám

Dokonalý detail

Buďte styloví až do detailu. Objevte dekorativní a příjemně praktické doplňky Linea řady USSPA | privat. Usnadní vám přístup do vaší spa, umožní odložit časopis, skleničku s nápojem nebo i láhev sektu, pověsit ručník, župan a dokonce i osázet spa vašimi oblíbenými květinami. Součástí nového řešení kabinetu je unikátní závěsný systém, který poskytuje nekonečné možnosti rozmístění i kombinací doplňků podle vašeho přání a fantazie. Doplňky jsou vyrobeny stejně jako kabinet z masivu přírodního dřeva Thermowood.

Linea doplňky

Doplňky Linea k vířivkám USSPA | privat

Snadná údržba vody

Na vodu a její čistotu myslíme již při návrhu spa. Proto je každá naše vířivka vybavena důmyslnou technologií, která napomáhá snižovat spotřebu čistící chemie a usnadňuje péči o vodu. Považujeme za samozřejmé, že společně s naší spa dostanete srozumitelný manuál, který napoví, co a jak.

Přípravky a mechanické vysavače pro péči o vodu ve vaší spa jsou vám k dispozici ve všech USSPA showroomech a v e-shopu.

péče o vodu

Péče o vodu

Konec stresu a potížím

Aromaterapie je známá stovky let. Nechte na sebe působit prověřené a blahodárné účinky vůní umocněné pobytem v teplé lázni. Dejte sbohem úzkostem, stresu, nespavosti a vyčerpání. Pomozte vašemu dýchání i zažívání. Hýčkejte vaše tělo i mysl.

Aromaterapeutické přísady můžete přidávat do vody vaší spa.

Kompletní sortiment aromaterapie včetně testovacích sad najdete v našem e-shopu.

Aromaterapie

Aromaterape - proti stresu a potížím

Něco navíc

Co takhle si dopřát něco navíc? Měkounký župan, elegantní osuška nebo třeba praktické nerozbitné skleničky jsou příjemné maličkosti, které umocní pohodlí při užívání spa a dotáhnou prožitek z relaxace k dokonalosti. Hezké nezbytnosti, které jednoduše musíte mít.

praktické doplňky

Maličkosti, které umocní pohodlí při užívání spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog