Aromaterapie

InSPAration fragrance

Příjemná vůně je korunou požitku z koupele. Řada tekutých esencí vyrobených speciálně pro použití ve spa. Neobsahují alkohol, jsou šetrné k akrylátovému povrchu a veškeré technologii, nezanáší filtr, po chemické stránce jsou neutrální, nepění a neovlivňují chemickou rovnováhu. Jsou šetrné k vaší pokožce.

Vůně z vody postupně vyprchá, a tak při každé koupeli můžete použít esenci podle vaší aktuální nálady nebo kondice. Máte rádi ovocné vůně nebo dáváte přednost bylinkám? Zástupci klasických bylinných esencí s prokazatelným terapeutickým vlivem jsou například Levandule: má výrazný energetický náboj, pomáhá při nervové zátěži, úzkosti, depresích, ale také při bolesti hlavy a svalů, přispívá k celkovému uvolnění. Eukalypt: přináší báječnou úlevu při bronchitidě či rýmě, protože uvolní dutiny a usnadní dýchání. Jasmín má příjemné relaxační účinky, ideální je při depresi nebo v situaci celkového vyčerpání.
Vyberte si z několika desítek báječných esencí.

InSPAration Pillows & InSPAration Gift Pack

Jednorázové testovací polštářky nebo dárkový balíček polštářků s různými esencemi. Pomůžou vám objevit vaši nejoblíbenější vůni.

Aktuální nabídku vůní najdete v naší klientské zóně.

Klientská zóna

vůně pro vířivky - InSPAration fragrance

Wellness fragrance

Dokonalá atmosféra klidu a duševní relaxace ve vaší spa. Vlastnosti těchto fragnancí jsou totožné s produkty InSPAration: neobsahují alkohol, jsou šetrné k akrylátovému povrchu a veškeré technologii, nezanáší filtr, po chemické stránce jsou neutrální, nepění a neovlivňují chemickou rovnováhu. Hýčkají vaši pokožku. Vybírejte si z mnoha vůní a účinků. Volit můžete mezi ovocnými a bylinkovými.

Wellness Pillows & Wellness Gift Pack

Vyzkoušejte všechny vůně pomocí jednorázových polštářků nebo dárkové sady. Rychleji tak objevítu „tu pravou“.

Aktuální nabídku vůní najdete v naší klientské zóně.

klientská zóna

vůně do vířivky - Wellness fragrance

SPA pearls

Jemné krystalky bohaté na změkčující a zvláčňující látky, které spolu s minerály pomohou uvolnit unavené svaly. Vyzkoušejte báječné vůně ze dvou řad: Spa Pearls InSPAration a Spa Pearls Wellness.

Aktuální nabídku vůní najdete v naší klientské zóně.

klientská zóna

vůně do vířivky - SPA pearls

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog