Péče o vodu

Ostatní pomocníci

Oceníte je při odstraňování nečistot usazených na dně vaší spa nebo swim spa. Skvěle uklidí ze dna částečky, které jsou těžké a nedostanou se k filtru. Mechanické vysavače, kartuše do filtrů nebo speciální houbičky. Navštivte naši klientskou zónu a vyberte si ten správný výrobek.

klientská zóna

Mechanický vysavač

Starter kit

Startovací sada pro první použití ve vaší spa. Obsahuje všechny důležité přípravky, které jsou vhodné pro základní péči o vodu.

Sada obsahuje:
25 ks testovacích papírků, Chlorine Granules – 1,2 kg, Non-Chlorine Shock Powder – 1,2 kg, pH Increaser – 1,2 kg, pH Reducer – 2 kg, Spa Cleaner – 1 l, Sparkling Water 3 IN 1 – 1 l

klientská zóna

startovací sada chemie do vířivky a swim spa

Chemické přípravky

Používají se jako následná péče o vodu. Navazují na sadu Starter kit, která se aplikuje při začátku provozu vaší vířivky nebo swim spa. V naší nabídce naleznete bezpočet chemických přípravků, které řeší specifické potřeby podle druhů usazenin nebo charakteru vody.

Všechny prvotřídní chemické přípravky můžete zakoupit v klientské zóně našeho webu.

Klientská zóna

Chemické přípravky - doplňky

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog