Design USSPA | privat

Dokonalé lehátko iNwave®

Unikátní tvar lehátek iNwave®, který nemá na světě obdobu, přináší nepopsatelné pohodlí a neobvyklou variabilnost využití pro hydroterapii. Umožňuje fixování masážní pozice nohou v různých polohách pro osoby rozdílných výšek postav, včetně možnosti sezení v obou směrech. Pohodlí, které musíte vyzkoušet.

Unikátní lehátko iNwave v privátních vířivkách USSPA

rovný lem skořepiny

Technicky náročné řešení přináší elegantní prvek designu spa a neomezené možnosti odkládacích ploch. Díky rovnému lemu lépe přilne termokryt a minimalizuje se odpar a energetické ztráty. Navíc je možné použít originální mechanický termokryt.

Rovný lem skořepiny, který nabízí dostatek odkládacího místa

Do posledníhodetailu

Design spa, to není jen skořepina. Unikátním designem USSPA se mohou chlubit i ty nejmenší detaily jako jsou ovladače Boost ControliN nebo polštářky. Stejně tak svůj nový vzhled a vylepšenou funkčnost získaly zásadní komponenty spa včetně termokrytu a kabinetu s veškerými doplňky. Naprosto nový rozměr designu spa dodávají nové možnosti osvětlení spa a kabinetu.

Myslíme i na ty nejmenší detaily

respektk ergonomii

Kontury propracované s naprostým respektem a znalostí ergonomie zaručují správnou polohu těla na každé pozici. Sklon a celkový tvar unikátních předsazených křesílek jsou vyváženy tak, aby tělo nebylo unášeno vodou z dané pozice a člověk se mohl dokonale uvolnit. Právě správná pozice těla spolu s vhodným rozložením odpovídajících druhů trysek a optimální teplotou vody je základním předpokladem pro účinnou hydroterapii. Většina míst navíc umožňuje ponoření celého těla pod vodu.

Ergonomie - správna pozice těla pro dokonalou masáž

intimní zóna

Tvar všech míst a jejich vzájemná kompozice jsou navrženy tak, aby všechny pozice mohly být obsazeny současně. Díky unikátním řešením jako je víceúrovňové dno zajišťující vlastní prostor na nohy a chodidla u každého místa je navíc zajištěna nerušená intimní zóna každého uživatele.

Dostatek prostoru při relaxaci pro každého

prostor pro vodu

Nejen ergonomii, ale také základní fyzikální zákony je nutno respektovat při navrhování vířivek. V našich spa může voda „stoupat“ i do šířky a vodní hladina se tak i při plném obsazení spa udržuje dostatečně nízko pod lemem, aby při spuštění masážních systémů nepřetékala ven.

Dostatek prostoru pro vodu i při plném obsazení

Prouděníbez překážek

Voda na hladině potřebuje co nejplynuleji proudit, aby se rychle dostala do filtračního systému skrze skimmer. Dalším výjimečným efektem předsazených sedadel je nerušená přímá linie vodní hladiny. Žádné překážky a zákoutí, žádné vodní víry zadržující nečistoty a mastnotu ve spa.

Proudění vody do filtračního systému bez překážek

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog