Design

Nadčasovýdesign

Design je u nás v rukou odborníků. Od roku 1998 rozvíjíme vlastní designérskou dílnu. V jejím čele nestojí nikdo jiný než akademický sochař Petr Slanina. V roce 2002 se naše firma oficiálně představila jako první a jediný výrobce masážních bazénů v ČR. Budujeme vlastní design a jsme ryze český výrobce. Srovnávat se s přímou zahraniční konkurencí je pro nás výzvou, kterou rádi přijímáme. Věříme si a věříme našim produktům.

Jsme otevřeni i spolupráci s dalšími českými designéry. MOLO Architekti společně s MgA. Jaroslavem Chramostou stojí za designem opláštění revoluční novinky spa Solitaire.

Filip Streit a Ivan Dlabač ze studia Divan Design jsou autory nové vířivky Divan pro komerční použití s unikátním funkčním systémem opláštění Kompakt.

Designéři Petr Slanina (USSPA) a Filip Streit (Divan Design) společně vytvořili unikátní design nové generace privátních vířivek USSPA, z nichž první model LyraiN byl oceněn prestižní mezinárodní cenou za design RED DOT 2016 (Německo) a Good Design (USA). Společně tak nastavili nový směr a posunuli technologické možnosti.

Solitaire

nadčasový design

DesignUSSPA | privat

Moderní, nadčasový vzhled nové generace vířivek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Čistých linií účelného designu bylo možné dosáhnout jen díky zkušenostem a perfektnímu zvládnutí výrobní technologie. Z první generace si nové spa přináší všechny zásadní, časem osvědčené a uživateli vyhledávané přednosti. Každá z oceňovaných funkcí je ještě vylepšena a dovedena k dokonalosti.

Více informací

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

design USSPA | swim

Design modelů USSPA I swim následuje moderní trendy. Čisté linie elegantních tvarů v sobě ukrývají praktické funkce. Perfektně zvládnuté výrobní technologie nám umožňují maximální využití možností používaných materiálů. Výsledkem jsou termální bazény s dokonale využitelným prostorným interiérem.

Více informací

design termálních bazénů swim spa

DesignUSSPA | profi

Vířivka by měla být výjimečná, stejně jako celé wellness. Atraktivní design všech modelů USSPA | profi vás určitě odliší. Design našich vířivek je navíc chytrý a funkční ve všech ohledech. Ergonomicky tvarované akrylátové skořepiny nabízí uživatelský komfort, jaký nedokážou zajistit žádné nerezové, betonové, kachličkové nebo jiné vířivky.

Čisté elegantní linie lavic dokonale snoubí funkci s pohodlím a efektivní provoz s maximálním výkonem. V případě modelu Master jsou precizně tvarovaná křesla zárukou zachování intimní zóny každého z uživatelů. Protiskluzová úprava dna a schůdků spolu s nerezovými madly zajišťují bezpečný a pohodlný pohyb v lázni. Pamatováno je skutečně na každý detail.

design komerčních vířivek - profi spa

Petr Slanina, seznamte se…

Design je spojení, vlastně maximální propojení mezi funkční a esetickou stránkou navrhovaného produktu. Má práce je dát funkci tvar, najít formu, která zpřístupní prožitek a znásobí užitek. Dobrý design obzvláště v případě spa je takový, který dovede skloubit rovinu vizuální a uživatelskou a věřím, že právě to se nám povedlo.

Akademický sochař Petr Slanina je absolventem SUPŠ Uherské Hradiště a VŠUP Zlín. S námi spolupracuje již od projektu speciálně tvarovaných koupelnových van Mini Spa, jejichž unikátní řešení je chráněno patentem. Od roku 1998 je naším stálým zaměstnancem. Při své práci čerpá rovněž ze svých bohatých zkušeností z předešlé praxe nejen v zahraničí. Jeho stylem jsou čisté linie a funkční dokonalost.

Petr Slanina - designér firmy USSPA

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog