Komplexní masáž těla USSPA I privat

Shiatsu complexiN

Bodová masáž Shiatsu je tvořena sestavou přímých trysek pro tlakové působení na body shiatsu v oblasti meridiánů jang (meridiány jsou kanálky, kterými podle tradiční východní medicíny v těle proudí životní energie). Podstatou je symetrické působení tlakem, kdy dochází k rozptýlení energie z místa, kde jí je nadbytek a doplňování energie tam, kde jí je nedostatek. Cílem masáže je vyvážit pravou a levou stranu, obnovit rovnováhu, harmonii a zdraví.

vířivka - bodová masáž Shiatsu

Hamam complexiN

Tradiční Hammams, nebo-li turecké lázně, měly vždy 3 cíle - relaxaci, osvěžení a posílení zdraví. Naše sestava HamamComplexiN simuluje tureckou masáž zad a vytváří tak pocit přílivu nové energie a lehkosti.

vířivka s tureckou masáží zad

Fan complexiN

Vějířová masáž důležitých svalových partií zad využívá jedné z technik klasické masáže - tření vějířem. Jde o uklidňující masáž krouživými pohyby, kterou v našich spa vykonává sestava rotačních trysek.

vířivka - vějířová masáž zad - USSPA | privat

X complexiN

Bodová masáž trysek sestavených do kříže cílí na oblast bederní páteře, která je nejvíce zatěžovanou částí zad. Uvolňuje svalové partie v oblasti spojení dolních končetin a trupu, důležitých pro správné držení těla.

vířivka s bodovou masáží bederní páteře

Leg complexiN

Kombinace dvojic přímých bodových trysek a vzduchových trysek zajišťuje masáž od hýždí přes stehna a lýtka až po chodidla. Stimulace reflexních bodů na chodidlech má relaxační účinky na celé tělo.

vířivka - masáž hýždí, stehen až po chodidla

Front complexiN

Zatímco se všechny spa na trhu zaměřují jen na masáž zadních partií těla, USSPA | privat jsou první spa, které působí i na přední namáhané partie. Svaly na stehnech jsou každodenně zatěžovány, a to nejen při sportovních aktivitách. Unikátní místo ve větších modelech USSPA | privat umožňuje hloubkovou masáž přední strany stehen.

vířvka - masáž přední strany stehen

Speciální trysky

  • Extreme Jet: velká tryska s vlastní regulací vytváří silný proud, který rozvíří vodu v celém bazénu.
  • Pillow Jet: podpolštářková tryska s vlastní regulací pro masáž krční páteře.
  • Volcano Jet: gejzír vody je nejen skvělou atrakcí, ale také originálním masážním proudem.

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog