Hydroterapie

když voda pomáhá

Všechnu sílu vody jsme vložili do našich spa. Dali jsme jí tvar a zmaximalizovali její blahodárný účinek. Jak hydroterapie funguje a jak vám pomůže? Vztlak vody a proudění. To je, oč tu běží. Pobyt v báječně teplé vodě kombinujeme s cíleným prouděním vodních masáží. Příjemná teplota 37 až 39 stupňů a efekt stavu beztíže jsou nedílnou součástí terapie. Výsledkem je dlouhodobé prokrvení a uvolnění. Hydroterapie doplňuje a někde zcela nahrazuje způsob léčby.

Objevte její kouzlo na vlastní kůži. Ponořte se do našich vířivek. Pak už to nechte na nás…

kouzlo hydroterapie

vířivka - dokonalá relaxace

Hydroterapie USSPA I privat

Komplexní masáž těla. To nejlepší, co vám hydroterapie může nabídnout. Vířivky řady USSPA | privat obsahují maximální množství hydroterapeutických sestav trysek, které blahodárně působí na vaše tělo. Umístění v jednotlivých modelech je promyšlené tak, aby vystřídáním všech míst ve spa došlo ke kompletní masáži celého těla. V naleznete kromě hydroterapeutických sestav také tři speciální trysky. Samozřejmostí je unikátní masáž přední strany stehen.

Hydroterapie USSPA I privat

vířivka - hydroterapie

Hydroterapie USSPA I swim

Skvělá kondice. Plavecký bazén se silným protiproudem a základními hydroterapeutickými tryskami. Uvnitř najdete i madla pro nejrůznější akvatická cvičení. W-flow protiproud je ve swim spa tvořen šesti tryskami Swim Jet a je v celém bazénu optimálně rozložen. Je plynule regulovatelný a je jen na vás, kolik trysek necháte zapnutých. Sílu proudu si volíte sami. Každou trysku můžete navíc libovolně nasměrovat. Tří výkonná čerpadla dokážou ve vašem bazénu udělat „silný“ říční proud.

Hydroterapie USSPA I swim

swim spa - hydroterapie

Hydroterapie USSPA I profi

Hydroterapie v našich spa pro komerční provozy . Všechny modely jsou vybaveny jak vzduchovou, tak vodní masáží. Modely z této řady odpovídají platným zákonným normám pro veřejný provoz. U komerčních vířivek je důraz více kladen na technologickou výbavu. Hydroterapeutické sestavy bývají řešeny více sporadicky, ale naše spa nabídnou příjemnou masáž pro celé tělo, pamatují třeba i na masáže chodidel. Výjimkou je spa Master, který bezkonkurenčně vyniká komplexní masáží těla pomocí důmyslných sestav vodních a vzduchových trysek. Nabízí 3 dvojice křesel, které se liší tvarem a výbavou.

Uvedené sestavy trysek platí jen pro spa Master.

Hydroterapie USSPA I profi

komerční vířivka - hydroterapie

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog