Plavecké bazény s protiproudem

Zabudovanétechnologie a systémy řízení

Rozvaděč iNtellismart®

Technickým srdcem každé swim spa je jejich řídící jednotka. Vyvinuli jsme vlastní rozvaděč USSPA iNtellismart®, který přináší naprosto nový pohled na ovládání a používání swim spa. USSPA iNtellismart® je výjimečný díky dvěma inteligentím systémům řízení ISM® a ICM® s řadou unikátních funkcí.

ISM® - Intelligent system management

Variabilní způsoby ovládání:

  1. iNcontrol piezo tlačítka - unikátní ovládání přímo na swim spa prostřednictvím prosvětlených piezo tlačítek
  2. mobilní aplikace USSPA SmartApp - standardní ovládání vířivky pomocí mobilní aplikace (dostupné pro iOS, Google Play). Aplikace komunikuje přes Bluetooth nebo internet.
  3. webová aplikace - pokud swim spa připojíte k internetu, je možné ji bezproblémově ovládat odkudkoliv na světě.
  4. integrace do řízení domu - v souladu s aktuálními trendy jsou viřivky USSPA připraveny pro integraci do inteligentních zařízení domu.

ICM® - Intelligent cleaning management

Druhý z řídících systémů rozvaděče USSPA iNtellismart® je vybaven na míru vyvinutým automatickým systémem pro trvalé udržování čisté vody ve swim spa. V závisloti na velikost swim spa a především intenzitě jejího používání je automaticky upravován chod filtrace a ozonizace. Navíc je brán ohled na co nejnižší energetickou náročnost procesu. Jde o ojedinělou funkci, kterou naleznete výhradně na vířivkách USSPA.

TLAKOVÁ FILTRACE Pressure Clean
Efektivní filtrační systém udržuje vodu ve swim spa čistou. Kartuš ze speciální netkané textílie zachycuje i tu nejjemnější mechanickou nečistotu.

OZONIZACE OzonePure
Všechny modely jsou vybaveny ozonátorem s injektorem a destruktorem pro maximální efektivitu ozonu. Ozon ničí mikoorganismy a významě tak usnadňuje péči o vodu, snižuje spotřebu chemických přípravků pro údržbu vody, nezanechává ve vodě žádné vedlejší produkty, nedráždní oči, noc a ani nevysušuje kůži.

Samodiagnostika

Nový rozvaděč je jako jediný na trhu schopen identifikovat počínající závady elektrických komponentů technologie. Systém umožňuje chod swim spa i v případě vadného komponentu.

Výrobní a servisní protokoly generované samotnou swim spa

Servisní technik může při návštěvě vyčíst z rozvaděče servisní protokol, popisující aktuální stav spa.

Sledování životnosti komponentů

Swim spa vás sama upozorní na včasnou výměnu dílů s končící životností - platí pro vybrané díly.

Možnost zaslání servisního logu přímo výrobci

Termální bazény USSPA umí na základě požadavku zaslat servisní log přímo výrobci (je-li připojena k internetu). Na jeho základě je možné minimalizovat servisní náklady.

Úsporný režim

Stačí zadat datum a čas příštího užití swim spa a ta jž sama provede veškeré kroky k minimalizaci energetikcé náročnosti chodu spa a následně zajistí přípravu vody z pohledu požadované teploty a čistoty na zadaný datum.

Freezeprotection

Systém Freezeprotection zabazbečuje ochranu systému vůči zamrznutí a dalším vnějším vlivům.

Elektrické topení

Spolehlivé topení speciálně vyvinuté pro ohřev vody ve swim spa s titanovou spirálou pro dlouhou životnost a stálý výkon topení. Elektrické topení může být v případě potřeby nahrazeno tepelným výměníkem, popřípadě s ním může být kombinováno.

Čerpadla protiproudu a masáže

Vysoce výkonná, nehlučná a naprosto spolehlivá čerpadla jsou specificky vyvinuta pro chod ve swim spa s ohledme na plný výkon výtlaku. Použivaná čerpadla splňují nejvyšší současné nároky na tento druh komponentu v oboru, všechna 3 čerpadla jsou precizně usazena na silent blocích izolujíchích přenos vibrací

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog