Technologie

technologie USSPA I privat

Luxusní prožitek pro náročné. Nahlédněte do technologické výbavy řady USSPA I privat. Seznamte se s tím, co dělá vaši spa výjimečnou. Kolik čerpadel má a jaký je operační systém? Důležité informace při rozhodování, která spa je pro vás ta pravá.

Technologie USSPA I privat

Technologie USSPA | privat

technologie USSPA I swim

Plavání venku po celý rok! S našimi bazény to je snadné. Technologie ukryté ve swim spa se postarají o nízké náklady provozu, čistou vodu a tichý chod. Myslíme i na funkci podporující ochranu proti zamrzání a co víc? Víte, že se dá všechno ovládat na dálku přes iPhone aplikaci?

Technologie USSPA I swim

Technologie USSPA | swim

technologie USSPA I profi

Profesionální řešení pro profesionální provoz. Technologie pro provozy s velkou zátěží zohledňuje specifika wellness zařízení, rehabilitačních míst a hotelů. Čerpadla, topení a další komponenty jsou konstruovány na vysoký a spolehlivý výkon. Zařízení na údržbu vody splňuje přísné požadavky předepsané vyhláškou. Jste provozovatelem wellnes, fitness nebo hotelu? Přesvědčte se, že myslíme na všechno.

Technologie USSPA I profi

Technologie USSPA | profi

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog