Tiskové zprávy

USSPA se zlatou pečetí Superbrands

Zpět na seznam

Značka USSPA, pod kterou se ve východočeské Dolní Dobrouči vyrábí originální české vířivky a termální bazény, získala zlatou plaketu Superbrands. Ocenění udělila komise expertů Business Brand Council programu Superbrands, která každoročně certifikuje na základě sjednocených kritérií nejlepší značky v 90 státech na pěti kontinentech. Do programu se jednotlivé značky nemohou samy přihlásit a nejprve procházejí čtyřfázovým výběrem nezávislých institucí.

„Naše aktivity i kvalitu pojímáme komplexně a promítáme ji do všeho. Vývojem designu a technologií počínaje, přes výrobu až ke službám. Proto se značka USSPA stala na trhu benchmarkem. Kromě již podruhé udělené plakety Superbrands mají naše vířivky jako jediné v oboru i certifikát Czech Made, taktéž podléhající nezávislému auditu, který podstupujeme každé dva roky. Zákazníci tak mají jistotu, že výrobek, který si kupují je pravidelně nezávisle testován.“ říká spolumajitelka a ředitelka české rodinné firmy USSPA.

Cena Business Superbrands Award oceňuje značky na základě obchodních výsledků a názoru odborné poroty. Značky jsou pro udělení tohoto ocenění nominovány na základě odborných kritérií, firmy tedy nemohou o nominaci žádat.O udělení Business Superbrands Award rozhoduje v návaznosti na nominaci podloženou obchodními výsledky expertní skupina Business Brand Council, tvořená odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, kreativci a experty na oceňování značek.

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog