Tiskové zprávy

USSPA na Designbloku

Zpět na seznam

Český výrobce vířivek a termálních bazénů USSPA na letošním Designbloku představí svůj nový projekt nazvaný reLife.

Tak jako spa vrací chuť do života, obnovuje energii a regeneruje tělo po každodenním působení stresu, nový projekt reLife navrací do života zbytky z výroby a restartuje to, co mělo být jen nevyužitým odpadem.

V působení značky USSPA se pravidelně promítá důraz na český autorský design, a tak ke spolupráci oslovila mladého designéra Vojtěcha Podlesného. V rukách autora, který původně vystudoval Design herního předmětu na SUPŠ v Praze, našly své uplatnění odřezky dřeva z výroby opláštění a doplňků spa, zbylý akrylát z lisování skořepin nebo odstřižky odolné textilie, která se používá na termokryty vířivek a bazénů. „Působíme v místě, které je nám i domovem, velmi hluboce tak vnímáme naši zodpovědnost vůči svému okolí, společnosti a životnímu prostředí.„ vysvětluje ředitelka a spolumajitelka rodinné firmy USSPA Kateřina Kadlecová jak se zrodil nápad na zpracování zbytků z výroby.

Výsledkem je set designových hraček, které svou mnohotvárností podporují kreativitu a původně nepotřebným materiálům vdechují novou duši. Série zahrnuje i prostírání a elegantní látkové tašky pro každodenní použití.

S novou sadou hraček a myšlenkou projektu reLife se můžete seznámit na letošním Designbloku.

Designblok 17 | 26. – 30. 10. 2017 | Výstaviště Praha Holešovice | Superstudio P.09


Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog