Kompakt

funkční design

Designový systém boxů, tvořících designové opláštění komerční vířivky Divan, řeší problém stávajících hotelů, penzionů a nejrůznějších wellness provozů s prostorovým limitem, kdy je wellness budované dodatečně a proto nelze umístit technologii klasicky do samostatné sousedící technické místnosti, ani spa nelze zapustit do podlahy.
Důmyslné boxy ukrývají technologii a schodové díly plní další potřebnou funkci pro snadné užívání. Výsledkem je originální komplexní řešení přinášející velkou variabilitu uspořádání a nepřeberné množství možných variant připravených na míru konkrétního provozu.

Systém boxů pro opláštění vířivky Divan

technické detaily

rozměr minimálního prostoru: 5 500 x 5 500 mm
rozměr opláštění: 3 900 mm x 4 200 mm x 1 060 mm

Uvedené rozměry platí pro sestavu opláštění Kompakt tak, aby bylo možné vložit veškerou technologii do segmentů bez nutnosti dalšího prostoru.

Volitelné segmenty opláštění Kompakt:

- rovný díl
- rohový díl
- rovný díl schodový
- rohový díl schodový
- nástavba na rovný díl (totem)

Dostupné výhradně pro: model Divan

Sestava opláštění Kompakt na vířivku Divan

příklad opláštěníkompakt

V případě celoobvodového opláštění, např. se segmenty: 3x rovný díl, 1x rovný díl schodový, 4x rohový díl a minimálního celkového prostoru 5 500 x 5 500 mm, je možné veškerou filtrační technologii včetně akumulačních nádrží vložit do vyjmenovaných segmentů.

Pokud je vířivka v opláštění Kompakt umístěna u zdi, v rohu místnosti nebo je použita jen část segmentů, musí být pro filtrační technologii vytvořen v blízkosti spa samostatný prostor.

Sestava opláštění Kompakt pro vířivku Divan je vždy řešena na míru dle prostorových možností provozu.

Opláštění Kompakt, kam uschováte veškerou filtrační technologii

Možné sestavy opláštění Kompakt

Možné sestavy opláštění Kompakt

českáspolupráce

Kompaktní komerční spa Divan a unikátní systém boxů opláštění Kompakt byly vytvořeny ve spolupráci českého výrobce špičkových vířivek USSPA a předního českého studia průmyslového designu DIVAN DESIGN.

DIVAN DESIGN

Od začátku jsme firmu USSPA považovali za velmi zajímavého výrobce, kterých na našem trhu není mnoho. Firma vynikala přístupem k designu, ochotou do něj investovat a poctivostí, s jakou ke své práci přistupuje. Byli jsme přesvědčeni, že jí můžeme být v jejím úsilí prospěšní. říká Filip Streit.

Mg.A. Filip Streit

Graduoval na Vysoké škole u Michala Froňka a Jana Němečka. Má výborné technické a kreativní myšlení, dokáže nacházet nové postupy a jeho potenciál je ve schopnosti vytvářet chytrý design. Zaměřuje se na detail.

M.A. Ivan Dlabač

Vytvořil řadu realizací, odkud získal zkušenosti z průmyslového a produktového designu. Má široké znalosti technologické a technické, které uplatňuje při vedení týmu odborníků různých odvětví designu a marketingu. V současnosti vede ateliér průmyslového designu na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze na Katedře designu ve Zlíně.

Divan design

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog