Komerční provozy

Zabudovanétechnologie a systémy řízení


Rozvaděč iNtellismart®

Srdcem celé vířivky je její řídící jednotka. V případě USSPA | profi se jedná o rozvaděč iNtellismart® vybavený řídícím systémem ISM®, vyvinutý USSPA na základě dlouholetých zkušeností s instalací a servisem provozovaných komerčních vířivek nejen po celé České republice. Mezi výjimečné standardní funkce patří mimo jiné možnost ovládání vířivky z prostoru technologie nebo z recepce wellness provozu prostřednictvím aplikace na PC (pro tuto funkčnost je nutné připojit rozvaděč do místní LAN sítě), programovatelný chod masáží, programovatelných chod filtrace a mnohé další.

Masážní čerpadla

Masážní systém je poháněn vysoce výkonnými a spolehlivými čerpadly vyvinutými specificky pro použití ve vířivkách s ohledem na evropské standardy těchto technologií.

Komerční vzduchovač

Vzduchovou terapii zajišťuje komerční třífázový vzduchovač, který je konstruován na 24-hodinový provoz a je tedy připraven na velkou zátěž veřejného provozu.

Akumulační nádrž s bezpečnostním přepadem, automatickým snímáním hladiny a dopouštěním

Dodávaná akumulační nádrž je dostupná v předem definovaném tvaru, který je možné podle potřeby rozšiřovat. Samozřejmostí jsou i možné dodávky akumulačních nádrží vyrobených na míru možností konkrétní technologické místnosti. Každá nádrž je navíc tepelně izolována a opatřena víkem pro její snadné čištění. Součástí dodávky akumulační nádrže je hlídání provozní hladiny vody napojené na automatické dopouštění.

Filtrační čerpadlo

Pro samotné fungování celého filtračního systému je základní součástí filtrační čerpadlo. To je vždy přizpůsobeno specifickému požadavku jak na vyžadované množství přefiltrované vody za čas, tak s ohledem na použitý pískový filtr.

Pískový filtr

Protože je nutné filtrovat významně velké objemy vody v krátkém čase, jsou komerční vířivky USSPA | profi standardně osazovány pískovými filtry. Jejich velikost se liší především v závislosti na množství filtrované vody. Stejně tak se může lišit písková náplň.

Topení

Celoprůtokový elektrický ohřívač s titanovými spirálami byl vyvinutý pro ohřev vody ve spa a bazénech. Zajišťuje průběžný dohřev vody na požadovanou teplotu a je dostatečně výkonný, aby udržel požadovanou teplotu vodu ve spa po celý den i v exteriéru. Topení může být dále použito také celotitanové, může být nahrazeno nebo kombinováno s výměníkem a využívat tak pro ohřev vody různé zdroje tepla (centrální ohřev, plyn, tepelné čerpadlo, atd.).

UV lampa

Hlavním úkolem UV lampy je napomoci dezinfekci při odstranění bakterií ve vodě. Zároveň UV lampa zajišťuje odbourávání chloraminů – zreagovaného chloru ve vodě, který je především zodpovědný za nepříjemný zápach chloru ve veřejných provozech. Jedině se správnou a dostatečně výkonnou UV lampou ve filtračním okruhu lze zajistit příjemný požitek z lázně ve spa.

Automatika dávkování korektoru pH a chloru na základě redox potenciálu s přímým měřením úrovně chloru PPM

Pro zajištění absolutní nezávadnosti vody v komerční vířivce je naprosto nutná instalace automatiky dávkování pH a dezinfekce. Systémy automatického dávkování dodávané do produktů USSPA | profi pocházejí od špičkových firem z oboru s dlouholetou tradicí. Pro správný chod automatiky je nutná pravidelná kalibrace měřících sond.

Průtokoměr

Průtokoměr slouží ke kontinuálnímu měření průtoku vody filtračním systémem.

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog