Hravý design (Happy Spa)

Zabudovaná technologie

Filtr a ozonátor

Tlaková nádoba filtru s kartuší. Podstatnou výbavou Happy Spa je špičkový tlakový filtrační systém doplněný o ozonátor, který zásadním způsobem přispívá k bezstarostné údržbě a snižuje spotřebu chemických přípravků.

Světlo

Příjemnou atmosféru noční koupele umocní integrované osvětlení se dvěma barevnými filtry. Jako doplněk je možné dokoupit barevné multifunkční světlo Rainbow Light.

Ovládací panel

Masážní čerpadla i osvětlení lze jednoduše spustit a vypnout na ovládacím panelu s elektronickým displejem. Slouží také pro veškerá další nastavení, jako např. teplota lázně a filtrační cyklus.

TurboBoost systém

Vodní a vzduchový masážní systém jsou propojeny do jedinečného Turbo-Boost Central systému, který umožňuje plynulé zvyšování intenzity masáže vmísením tlakového vzduchu do vodního systému.

Vodní trysky

Modely vířivek Happy Spa jsou osazeny sestavami masážních trysek tak, aby jejich kombinace vedla k optimální masáži celého těla. Na modelech Happy Spa naleznete 6 druhů vodních trysek, které vytváří přímý, rotační nebo pulzační proud vody.

Vzduchové trysky

Jsou rozmístěné na dně křesel a lehátka. Vzduchová masáž působí na kůži a umocňuje pocit nadnášení.

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog