Design USSPA | swim

zabudovaný užitek

Každý prvek propracovaného designu našich swim spa má svou funkci a účel. Madla nad protiproudem a podél stěn umožňují nejrůznější cvičení, ale poskytnou i oporu vašim malým začínajícím plavcům. Stupňovité dno s protiskluzem neslouží jen pro bezpečný pohyb ve swim spa, jeho grafická struktura zjednoduší orientaci pod vodou. Schody nejsou určeny pouze ke vstupu do bazénu, ale jsou vytvarované pro pohodlné sezení, ležení a relaxaci u hydromasážních trysek.

Swim spa vhodná na plávání i cvičení

Pro váš komfort

Komfort má v případě swim spa širší souvislosti. Osově souměrný tvar skořepin zajišťuje správné proudění vody z protiproudu, což má pozitivní vliv na plavání i na údržbu vody. Horní část skořepiny našich swim spa má uzavřený tvar, aby se zamezilo přetékání rozvlněné vody ven. Technicky náročné řešení v podobě rovného lemu skořepiny není pouhý elegantní prvek designu. Díky rovnému lemu lépe přilne termokryt a minimalizuje se odpar a energetické ztráty. Navíc je možné použít originální mechanický nebo automatický termokryt.

Swim spa má osově souměrný tvar pro lepší plavání protiproudu

Do posledníhodetailu

Design swim spa, to není jen skořepina. Unikátním designem USSPA se mohou chlubit i ty nejmenší detaily jako jsou ovládací prvky nebo zásadní technologické součásti jako unikátní displej iNvision®. Celá řada prvků výbavy swim spa může být navíc uzpůsobena individuálním požadavkům svého budoucího majitele. Individualizaci vévodí termokryt, který může být díky svému unikátnímu technickému řešení v případě automatické verze naprostým originálem. V jedinečném provedení Steelo je jeho povrch z plechu lakovaném v libovolné barvě.

Designem USSPA se mohou chlubit i ty nejmenší detaily

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog