Jak si vybrat správnou SPA

Barvy a design

Máme řešení pro všechny exteriéry i interiéry. Mnoho tvarů a barevných provedení skořepin, krytu a kabinetu se přizpůsobí jak tvaru místnosti či terasy, tak barvě okolí nebo třeba obkladu. Jsme kdykoliv připraveni setkat se s vaším architektem či interiérovým designerem a společně navrhnout nejvhodnější barevné či materiálové kombinace.

Vířivky - barvy a design

Dostatek místa pro relaxaci

Čím větší spa, tím samozřejmě lépe. Pokud máte prostor, věnujte ho právě vířivce. Nebudete litovat. Více různých pozic přináší komplexnější masáž a kvalitnější relaxaci. Je dobré si vybírat a měnit polohy ve spa. Blahodárné účinky pobytu ve vířivce se tak násobí. Každá část těla si zaslouží péči.

Plníte sen vaší rodiny? Pak by spa měla mít minimálně tolik míst, kolik členů má vaše rodina. I když pokaždé nebudete relaxovat všichni spolu, určitě se tak někdy stane. Při takto výjimečných okamžicích pochopíte, jaký vliv má relaxace na rodinnou pohodu. I když si budete koupel dopřávat ve dvou, oceníte prostor a možnost rozličných masáží na jednotlivých místech spa.

Rodině sluší hned pět z devíti modelů USSPA I privat. Mají pět a více míst a jsou tedy ideální pro „klasickou“ čtyřčlennou rodinu. ColumbaiN, TaurusiN a OrioniN navíc nabízí vyvýšené sedátko, které lze výborně využít jako ochlazovací nebo pro sezení malých dětí.

Nejen rodina, ale i bohatý společenský život je důvodem pro zvolení většího modelu spa. Setkávání ve vířívce si oblíbíte.

Vířivka musí mít dostatek prostoru pro relaxaci

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog