Skvělá kondice USSPA I swim

Tak trochu jiná hydroterapie

Plavání je velmi šetrný způsob udržování kondice. Působí pozitivně na kardiovaskulární systém. Cvičení a plavání v teplé vodě se osvědčuje při léčbě poruch pohybového ústrojí, při bolestech svalů a kloubů, přináší zásadní úlevu lidem trpícím artritidou. Pohyb ve vyhřáté vodě swim spa vyhovuje dospělým i dětem.

swim spa - šetrný způsob udržování kondice

W-flow protiproud

Optimálně rozložený W-flow protiproud ve swim spa je tvořen šesti tryskami Swim Jet. Umožňuje regulérní plavání a zároveň tělo plavce nadnáší. Můžete ho regulovat několika způsoby a sami si zvolit, proti jak silnému proudu chcete plavat. Každá tryska je navíc směrově nastavitelná. Protiproud pohání 3 čerpadla, výkon protiproudu je až 3 000 litrů za minutu! Jedině ve swim spa plavete celým tělem v silném „říčním“ proudu.

swim spa má silný regulovatelný protiproud

Masážní trysky

Pro vstup do bazénu slouží schody, které umožňují pohodlné sezení a ležení. Navíc jsou osazeny hydromasážními tryskami. Samotná swim spa tak poskytuje dostatek možností i pro základní hydroterapii.

swim spa poskytuje i základní hydroterapii

Madla

Madlo nad protiproudem je výborným pomocníkem při nejrůznějších akvatických cvičeních, ať už se provádí v protiproudu nebo v klidné vodě. Swim spa je po celé délce lemována tvarovanými madly, která spolu s protiskluzovou úpravou dna zajistí navíc i bezpečí při pohybu uvnitř swim spa.

swim spa vhodná pro akvatická cvičení

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog