Kouzlo hydroterapie

Vítězstvínad stresem

Psychická pohoda je velmi cenná a zaslouží si, abychom ji chránili. Pokud ji ztratíme, boj o její návrat může být vysilující. Stres se stal součástí dnešní moderní doby a je potřeba ho vyrovnávat. Třeba právě návratem psychické a tělesné pohody. Prokazatelně účinný je pravidelný odpočinek ve vířivce. Stačí zavřít oči a nechat vířivku pracovat. Špatné myšlenky se pomalu rozpouštějí a dobrá nálada se vrací.

Kde ještě pomáhá? Zejména tam, kde je potřeba posílit krevní oběh, snížit krevní tlak, uvolnit svaly a stimulovat imunitní systém. Rehabilituje tělo po fyzické zátěži, sportu a po úrazech. Zlepšuje kondici a pohyblivost.

vířivka - vítězství nad stresem

Zdraví a relaxace ruku v ruce

Relaxace, prevence a dokonce léčba jsou velkým přínosem spa. Únava ustupuje, duše odpočívá. Vaše klouby pocítí úlevu. Revmatismus a artritida se výrazně zlepší při pravidelných ranních koupelích. Blahodárně působí koupele také na potíže s nespavostí a cukrovkou typu II.

Sportovní rehabilitace a vodní masáž zvyšují ohebnost těla a jeho regeneraci po fyzickém výkonu. Odstraňuje ztuhlost a bolest namožených svalů. Nechte problémy odplavat.

vířivky - prevence a léčba

Životní styl podle vás

Máme potřebu žít zdravě a pohodově, starat se o tělo i duši a vyrovnávat každodenní stres. Stejně, jako každý úspěšný člověk, kterému záleží na sobě samém a jeho blízkých. Přirozená péče o zdraví a naše vířivky mají společný cíl. Dosažení celkové harmonie fyzických, psychických a emocionálních sil.

Jen tak prožijeme život s chutí.

vířivka - životní styl

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog