Co je swim spa

Plavání po celý rok

Jste ti, kteří dobře vědí, co chtějí? Je pro vás sport a aktivní životní styl prioritou? Pak je náš termální bazén swim spa splněním všech vašich snů. Protiproud pro skvělou kondici, dostatečný prostor jak pro plavání, tak pro hydroterapii nebo vodní aerobik. Teplota vody přesně taková, jakou ji chcete mít. V létě osvěžující, v zimě si můžete dopřávat až 38 °C. Swim spa je ideální k umístění ven, kde si užijete celoroční koupání. Ani mrazy nejsou překážkou, právě naopak. Chcete-li svůj bazén v interiéru, nic nestojí v cestě. Obě varianty jsou příjemnou cestou k relaxaci, kterou máte nadosah. V případě swim spa z vás nebude otrok bazénu, ale jeho nadšený uživatel.

Galerie swim spa

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Funkční design a výkon

Promyšlený design s podpisem USSPA dílny vedené akademickým sochařem Petrem Slaninou přináší do vašeho obydlí vkus, eleganci, trend a exkluzivitu. Aby byl bazén dokonalý, potřebuje výkonné technologie a bezchybné funkce. Základem je příjemně teplá voda a jednoduchá údržba swim spa. Naše bazény jsou v tomto směru zárukou uspokojení všech náročných požadavků, včetně nízké spotřeby energií a snadné údržby.

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog