Co je SPA

Kdykolivse vám zachce

Filtrace s ozonizací udržují vodu čistou, topení teplou, izolace s termokrytem spa chrání a šetří peníze za provoz. Každý detail našich masážních bazénů je důsledně koncipován s důrazem na vaše pohodlí a dokonalou relaxaci. Jsou navíc nenáročné na údržbu, protože víme, že váš čas je drahý. Stačí se jen ponořit a užívat si.

Vířivky pro domácí použití můžete vybírat z luxusní řady USSPA I privat. Vířivky pro veřejné provozy, jejichž technologie musí splňovat platné normy, tvoří řadu USSPA I profi.

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Masáže po celý rok

Naše spa jsou domácí oázou, soukromým rehabilitačním centrem, místem pro regeneraci sil, odpočinek, relaxaci, odreagování i setkávání se s přáteli a rodinou. Zbaví vás bolesti, únavy i stresu. Přivodí uvolnění a skvělý pocit každý den. Naše vířivky si můžete užívat přesně tam, kde je nejvíce potřebujete a přesně ve chvíli, kdy je nejvíce potřebujete, tedy DOMA!

Kdekoliv chcete. Venku na terase či v zahradě, v interiéru vašeho domu či bytu. Za každého počasí, v každém ročním období. Pod hvězdnou oblohou nebo třeba v závějích sněhu.

Galerie spa

viřivka-vířivé vany-termalní bazény-usspa-venkovní vířivka-spa-vířivky-masážní vana-swim spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog