Zvedáky termokrytů

Automatický termokryt ACS®

Střecha kabrioletu pro vaši spa! Světová novinka, která zpříjemní a dokonce zatraktivní proces odkrývání a zakrývání swim spa a Combi SpaiN. Vše se odehrává po jednom stisknutí tlačítka. Protože kryt automaticky zajíždí do šachty, není třeba vůbec řešit prostor pro jeho odložení. Patentovaný automatický zvedací mechanismus ACS® navíc umožňuje použití nových povrchových materiálů na termokrytu – od atraktivních textilií až po plech, lakovaný v odstínu dle přání zákazníka.

Automatický termokryt povýší vaši swim spa na technologický i designový poklad. Jedním stiskem tlačítka ovládáte jeho pohyb. Termokryt si zachovává všechny vlastnosti, od izolačních po ochranné. Postará se o teplotu a čistotu vody ve vaší swim spa. A co víc? Je bezpečný. Unese váhu dítěte a zamezí tak riziku nebezpečí otevřených bazénů. Zažijte absolutní komfort chráněný mezinárodním patentem.

Dostupné výhradně pro: modely swim spa a Combi SpaiN.Více

Mechanický termokryt

Umožní lehkou manipulaci s termokrytem swim spa. Díky patentově chráněnému mechanismu zvládnete termokryt otevřít i zavřít jednou rukou. Lze ho snadno namontovat na již instalované a používané swim spa. Speciální konstrukce znamená revoluční pojetí v přikrývání spa. Termokryt je z jednoho kusu děleného podélně na dvě části. Toto spojení přináší snadnou ovladatelnost termokrytu. Rámy z profilů lehké slitiny zajistí nízkou hmotnost a tepelně izolační materiály minimalizují tepelné ztráty. Zvedací mechanismus promyšlené konstrukce obsahuje silové prvky. Zaručí tím pádem fyzicky nenáročné používání termokrytu. Barvu termokrytu jsme pro vás připravili v osmi barevných provedení koženky a také v atraktivních kombinacích látky Linea.

Dostupné výhradně pro: modely swim spa a Combi SpaiN

Mechanický zvedák termokrytu pro swim spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog