Doplňky USSPA I swim

zvedákytermokrytů

Voda ve vaší swim spa potřebuje ochránit. Před mechanickými nečistotami, před únikem tepla, ale i vlhkosti. Termokryt je součástí standardní výbavy swim spa a je nepostradatelným pomocníkem. Přijde ke slovu pokaždé, když svoji vířivku nebo bazén právě nepoužíváte. Zásadně přispívá ke snížení energetických nároků na provoz.

Aby se vám s termokrytem manipulovalo snadno a jednoduše, jsou tu pro vás šikovní pomocníci - zvedáky termokrytů. Vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

zvedáky

Snadné otevírání termokrytu

výjimečněodolný kabinet

Téměř bezúdržbový kabinet z kvalitního dřeva je nejen atraktivním prvkem vaší swim spa. Má dlouhou životnost a je výjimečný. Je totiž vyroben z přírodního dřeva v úpravě Thermowood. Kromě estetických vlastností má Thermowood zásadní praktické opodstatnění. Tato ekologická úprava dřeva výrazně vylepší odolnost. Je méně nasákavý a vysoce odolný vůči parazitům a povětrnostním vlivům. Typicky je tmavý, působením UV zářením zesvětlá.

Kabinety

Thermoowood kabinet pro vaši swim spa

absolutní styl a pohodlí

Známe vaše tajná přání. Proto přicházíme s doplňky, které umocní požitek z vaší swim spa. Přejete si barevné podsvícení vody? Dokonalou hudbu? Není nic, co bychom vám nedokázali splnit

Technické doplňky

#viřivka#vířivé-vany#termalní-bazény#usspa#venkovní-vířivka#spa#vířivky#masážní-vana#swim-spa#

Snadná údržba vody

Na vodu a její čistotu myslíme již při návrhu spa. Proto je každá naše vířivka vybavena důmyslnou technologií, která napomáhá snižovat spotřebu čistící chemie a usnadňuje péči o vodu. Považujeme za samozřejmé, že společně s naší spa dostanete srozumitelný manuál, který napoví, co a jak.

Přípravky a mechanické vysavače pro péči o vodu ve vaší spa jsou vám k dispozici ve všech USSPA showroomech a v e-shopu.

péče o vodu

Péče o vodu

Konec stresu a potížím


Aromaterapie je známá stovky let. Nechte na sebe působit prověřené a blahodárné účinky vůní umocněné pobytem v teplé lázni. Dejte sbohem úzkostem, stresu, nespavosti a vyčerpání. Pomozte vašemu dýchání i zažívání. Hýčkejte vaše tělo i mysl.

Aromaterapeutické přísady můžete přidávat do vody vaší swim spa.

Kompletní sortiment aromaterapie včetně testovacích sad najdete v našem e-shopu.

Aromaterapie

Hýčkejte svoje tělo a mysl pomocí aromaterapie

Něco navíc

Co takhle si dopřát něco navíc? Měkounký župan, elegantní osuška nebo třeba praktické nerozbitné skleničky jsou příjemné maličkosti, které umocní pohodlí při užívání spa a dotáhnou prožitek z relaxace k dokonalosti. Hezké nezbytnosti, které jednoduše musíte mít.

praktické doplňky

Maličkosti, které umocní pohodlí při užívání spa

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog