Dřevěné doplňky Linea

Kabinet Linea

Máme designové řešení pro Váš interiér. Všem modelům z řady USSPA | privat jsme dali luxusní kabát. Nový kabinet svou vyváženou formou v kombinaci s řadou výjimečných detailů včetně podsvícení bude klenotem, na který se ale nemusíte jenom dívat…

Thermowood v liniích: přírodní bezúdržbové dřevo v masivu dodává kabinetu spa přirozený vzhled, díky decentním liniím se stane samozřejmou součástí interiéru Corian: moderní ušlechtilý materiál je nejen ozdobou, ale zároveň elegantně propojuje organické tvary skořepiny s liniemi vnějšího kabinetu. Podsvícení dodává lehkost celému provedení kabinetu, navíc podtrhuje tu správnou atmosféru romantických chvil ve spa. Ovládá se jednoduše bezdrátovým spínačem, který si můžete umístit kamkoli vám bude vyhovovat.

Designové řešení kabinetu - Linea

Termokryt Linea

První termokryt svého druhu na světě. Zapomeňte na koženku - termokryt vám nyní nabízíme z estetické a navíc vysoce odolné textilie s teflonovou úpravou, nenáročné na údržbu. Vybrat si můžete z celé škály barevných kombinací. Jednoduché a praktické je i uchycení ke kabinetu spa. Konečně termokryt, který je nejen funkční, ale také stylový!

Látkový termokryt Linea

Doplňky Linea

Buďte styloví až do detailu. Dekorativní a přesto praktické jsou doplňky nového kabinetu modelů řady USSPA I privat. Odkládací plochy na láhev sektu nebo časopisy a pro spoustu dalších využití. Je to jen na vás.

Doplňky jsou vyrobeny stejně jako kabinet z masivu přírodního dřeva Thermowood.

Zobrazit katalog

Stylové doplňky Linea

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog