Vířivky a plavecké bazény s protiproudem | USSPA | USSPA

Vířivky a bazény

Zvolte:

Pomocník při výběru

Umístění:

Použití:

Velikost:

Tvar:

více

Luxusní masážní vířivky

Nadčasový design spojuje elegantní linie, komplexní hydroterapii a skvělé pohodlí. Špičková kvalita a efektivní provoz vám zpříjemní každodenní relaxaci. Produkty řady USSPA | privat jsou tím nejlepším, co můžete z vířivek mít. Když toužíte po dokonalosti, maximální technologické výbavě a jste nároční, jsou vířivky USSPA | privat tím, co hledáte.
Teprve s vířivkou USSPA | privat poznáte, v čem je kouzlo hydroterapie.

Nechte se inspirovat v naší GALERII.

Více informací

Vířivky pro ty nejnáročnější - USSPA | privat

Plavecké bazény s protiproudem

Velkorysý prostor, příjemná teplota vody a možnost celoročního plavání venku. Navíc až překvapivě nízká energetická spotřeba a nenáročná údržba. Pozvolný vstup do bazénu a rafinovaně umístěné trysky pro základní hydroterapii. Regulovatelný protiproud, protiskluzová podlaha a madla pro akvatická cvičení dělá z vašeho termálního bazénu skvělé místo pro denní relaxaci. Ideální pro váš životní styl a kondici.

NOVINKA - první zabudované stopky iNtimer, které neopomenou ani sekundu vašeho plavání. Do 16. června v ceně swim spa.

Nechte se inspirovat v naší GALERII.

swim spa ideální pro koupání po celý rok


VÍCE INFORMACÍ

Komerční provozy

Výjimečné komerční vířivky pro nejrůznější veřejné provozy. Skvělá technologie připravená pro vysokou zátěž je řešena individuálně podle typu provozu. Produkty této řady splňují veškeré platné normy na provoz a čistotu vody a jsou v souladu s náročnými hygienickými požadavky. Profi vířivky pro komerční využití jsou technologicky odlišné od spa pro domácí použití. Přinášíme profesionální řešení hotelových spa pro vaše zařízení.

Nechte se inspirovat v naší GALERII.
Vířivky pro komerční využití

Více informací

Solitaire by USSPA

Spa Budoucnosti

Pro ty, kdo od spa očekává něco víc, touží po originalitě a jedinečnosti, USSPA vyvinula světově unikátní spa Solitaire, která svým designem, technologiemi a možnostmi indivizualizace předběhla dobu. Špičková vířivka, která podtrhne váš styl!

Více informací

Solitaire