Showroomy

Dolní Dobrouč

Showroom se nachází v sídle společnosti, tedy přímo v továrně, kde se luxusní masážní bazény nejen vyrábí, ale také vymýšlí, vyvíjí a tvoří. Zajímavé prvky interiéru budovy z počátku minulého století dodávají celému showroomu neopakovatelnou atmosféru. Prohlédnout si zde můžete i světově unikátní Solitaire spa v originálním opláštění Plato z exkluzivního černého tartanu v kombinaci s velkoformátovými betonovými deskami s optickými vlákny.

UPOZORNĚNÍ!
Z důvodu opravy silnice, v úseku Dolní Dobrouč hlavní křižovatka až po Horní Dobrouč křižovatka směr Houžovec, bude od 21. srpna do 31. října tato silnice plně uzavřena.
Při příjezdu do showroomu a sídla firmy USSPA v Dolní Dobrouči ze směru od Lanškrouna, Svitav, Brna atd. prosím použijte buďto objízdnou trasu přes Ústí nad Orlicí – Lanšperk - Dolní Dobrouč nebo přes Lanškroun - Dolní Čermná – Petrovice – Dolní Dobrouč
Děkujeme za pochopení
Vaše USSPA

Detail showroomu

Showroom

Praha

Tento showroom nadchne už samotnou architekturou a také designovou expozicí plnou inspirace pro vaši soukromou oázu relaxace. Velkou výhodou je dostupnost showroomu. Upravená zahrada podporuje klid, který zde vládne. Jen pár minut od rušného centra Prahy můžete vplout do světa pohody.

Detail showroomu

Showroom

Brno

Podmaní si vás jedinečnou atmosférou světa požitků a praktického luxusu. Nabízí moderní interiér v nadčasovém designu s otevřeným vnitřním atriem, kde si můžete vyzkoušet novou generaci vířivek. Svůj vlastní prostor zde dostala také Solitaire spa, tentokrát v opláštění Plato z přírodního dřeva a masivního opracovaného pískovce.

Detail showroomu

Showroom

Kontakty

Kontaktujte nás. Kompletní kontaktní informace a fakturační údaje firmy.

více informací

Vířivka k vašemu domu

+420 736 662 559 oddělení obchodu

Katalogy

Vybrat tu pravou vířivku nebo bazén není jen tak. Objednejte si proto naše katalogy, ve kterých najdete veškeré informace o vašem novém společníkovi na celý život.

Objednat katalog